GrafikStudio.cz
 

Naší hlavní činností je kreativní grafická tvorba (například návrhy logotypu, grafické manuály, grafické návrhy tiskovin a podobně), tvorba webových prezentací a e-shopů, reklamní a produktová fotografie, DTP práce (sazba a příprava pro tisk) a výroba sportovních dresu.

Zakázku zajišťujeme komplexně od návrhu až po tisk a kompletaci.

O nás Služby Portfolio Kontakt Fotogalerie

Naše služby

1. Tvorba webových stránek

Kompletní tvorba webových stránek především pro malé a střední podnikatele. Webové stránky zajišťujeme od počáteční analýzy klíčových slov, zřízení domény a webhostingu přes vlastní tvorbu stránek, jejich správu a aktualizaci až po marketingové služby zvyšující návštěvnost webu.

Vytvoříme Vám graficky poutavou, přehlednou a lehce ovladatelnou webovou prezentaci. Umíme do stránek zakomponovat flashové bannery a poutávé grafické prvky, přitom však stránky zůstanou přístupné pro vyhledávače s velkým potenciálem na umístění na prvních místech vyhledávačů.

2. Webhosting

Webhosting je místo na serveru poskytovatele, kde jsou umístěny www stránky zákazníka. Naším zákazníků nabízíme místo přímo na míru podle požadavků vyplívajících z vytvořených webových stránek. Samozřejmostí je zajištění domény - adresy webových stránek.

Pro již vytvořené stránky, které by zákazníci chtěli "přeparkovat" nabízíme dva základní moduly.

3. Firemní identita

Nesmíte splynout s davem! Staňte se na trhu jedinečnými díky své značce. Vystupujte nejen na internetu, ale i při osobním a písemném jednání pod jedním firemním stylem, Vaší firmě to přidá na profesionalitě a důvěryhodnosti již při prvním setkání s Vašimi obchodními partnery či zákazníky.

Vytvoříme vám snadno zapomatovatelné logo, vizitky, reklamní bannery nebo flashové anomace.

4. Focení

Našim zákazníkům nabízíme focení produktů, portrét a glamour fotografií ve vlastním ateliéru, vybaveném profesionálním osvětlením. Výsledkem je dokonalá obrazová prezentace firmy, produktu či osob.

Dále nabízíme focení v interiérech, exteriérech či společenských / sportovních akcí. Na focené materiály Vám dodáme jak v digitální, tak i tištěné podobě až do formátu A1 za velmi zajímavé ceny.

4. Tvorba sportovních dresů

Jeden náš známí řekl: "Není důležité jak hraju, ale jek přitom vypadám". Samozřejmě musíme brát tento výrok s určitou nadsázkou, ale faktem zůstává to, že i sportovsi se musí prezentovat. Musí se snažit, aby si jich diváci všímali. Nedílnou součástí je i kvalitní, zajímavý a jedinečný dres. Zpracováváme dresy pro hokejisty, fotbalisty, florbalisty, motokros atd,

mapa
Basic WebhostingIndividual Webhosting
Dokumenty | Klienstský vstup © 2010 GrafikStudio.cz, Vsechna prava vyhrazena.
GrafikStudio.cz mapa Informace Objednávka Informace.htm Objednávka